انتخاب سبک نمایش :

سبک عادی سبک وسیع

رسانه ساز در یک نگاه :

‌در دهه‌ اخير فناوري‌ اطلاعات‌ علاوه‌ بر خودكارسازي‌ ادارات‌ و توسعه ‌ادارات‌ بي‌كاغذ، سازمان‌هاي‌ مجازي، سازمان‌هاي‌ ديجيتالي، تجارت‌ الكترونيكي، بانكداري‌ الكترونيكي، شهر الكترونيكي‌ و دولت‌ الكترونيكي، مفاهيمي‌ ازقبيل‌ مديريت‌ دانايي‌ و منابع‌ اطلاعاتي‌ و فراتر از همه‌ زندگي‌ الكترونيكي‌(E-LIFE) را بيش‌ از پيش‌ مطرح‌ و قابل‌ دستيابي‌ ساخته‌ است. ‌دوران‌ جديد كه‌ عصر اطلاعات‌ و دانايي‌ معروف‌ شده‌ است، نويد دهنده‌ جهاني‌ نو با شيوه‌هاي‌ نوين‌ به‌كارگيري‌ اطلاعات‌ و دانش‌ است.

در همین راستا شركت مهندسي نرم افزار رسانه ساز دانش با بهره گيري از نيروهاي متخصص و خبره و با بيش از بیست سال تجربه و فعاليت در زمينه‌هاي امكان سنجي، طراحي، ساخت و راه اندازي سيستم‌هاي مكانيزه و بسته‌هاي نرم افزاري، سامانه‌های تحت وب، طراحي و توليد محتوای الکترونیکی آموزشی و نرم‌افزارهاي چندرسانه اي و نشر الکترونیک،  آماده ارائه خدمات مشاوره‌اي در زمينه‌هاي تدوين و بهبود روش‌ها و سيستم‌ها و همچنین خدمات نرم‌افزاري مي باشد.

دپارتمان نشر الکترونیک و تولید نرم افزارهای چندرسانه‌ای این شرکت، با به کارگیری قویترین ابزارها و سامانه‌های تولید و انتشار محتوا، بی رقیب در تولیدات نشرالکترونیک از قبیل، ساخت و مدیریت کتابخانه مجازی، آرشیو اسناد مجازی، ساخت کتب و نشریات الکترونیک، تولیدات چندرسانه‌ای در بسترهای مختلف ویندوز، وب، موبایل و تبلت می‌باشد. این دپارتمان تا کنون بیش از 10.000 نسخه کتب و نشریات گوناگون را دیجتایز و به صورت الکترونیک در بسترهای نرم‌افزاری منتشر نموده است.